ÇELEBİ KAPI KOLLARI;

Çelebi Kapı Kolları ve Mobilya Aksesuarları; 2016 yılının sonlarında sektöre alüminyum kapı kolu imalatı, paslanmaz kapı kolu imalatı ve mobilya kulp imalatı ile giriş yapmıştır.

Kapı kolu ve mobilya aksesuarları pazarında öncü markalardan biri olmayı hedeflemekte olan Çelebi Kapı Kolları ve Mobilya Aksesuarları ; kapı kolu ve mobilya aksesuarları konseptine dair ürün çeşidini her geçen gün genişletmek vede rekabet koşullarına ayak uydurabilmek adına gerekli tüm çalışmayı gerçekleştirmektedir.

Günümüzde teknolojinin süratle gelişmesine endeksli olarak kullanılan materyallerin güncelliğini hızla kaybetmesi yeni üretimlere olan ihtiyacı arttırmaktadır.Bu nedenle bizler imalatını yapıyor olduğumuz tüm alanlar için güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.

Böyle bir ortamda sadece fiziki yatırımların değil, kurumsal yapının da modernleşmesi gerekmektedir. Bu doğrultuda Çelebi Kapı Kolları ve Mobilya Aksesuarları, bünyesinde bulunan , tecrübeli ve profesyonel ekibiyle yüksek kalitede ürünler sunarak farklılığını net bir biçimde ortaya koymaktadır.

Oluşturduğumuz hedefler doğrultusunda çözüm ortaklarımız ile birlikte ,doğruluk ve dürüstlük prensiplerimizden ödün vermeden yolumuza devam etmekteyiz.

Çelebi Kapı Kolları ve Mobilya Aksesuarları olarak; kurumumuzun ve çözüm ortaklarımızın, her şeyin en iyisine layık olduğuna inandık. Bu yüzden Çelebi Kapı Kolları ve Mobilya Aksesuarları çalışanları ve yönetim kadrosu, ihtiyaçlarınızı tespit ederek sizin için tasarlar, üretir ve en kaliteli şekilde sizlere sunar.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve anlayışı ile hareket eden Çelebi Kapı Kolları ve Mobilya Aksesuarları, sorumluluklarının bilincinde ve taahhütlerinin arkasında durarak müşterilerinin sorunlarına zamanında çözüm üretir ve en hızlı şekilde uygular.

Çelebi Kapı Kolları ve Mobilya Aksesuarları ; ekibine olan güveni sayesinde, inandığı doğruları çekinmeden sonuna kadar savunur.Bu prensiplerimiz , her ne olursa olsun çalıştığımız süre içerisinde hiçbir zaman değişmeyecektir.

Her zaman mobilya aksesuarları dünyasını yakından takip etmeyi, öğrendiğimiz tüm yenilikleri çözüm ortaklarımızla paylaşmayı, Çelebi Kapı Kolları ve Mobilya Aksesuarları ailesi olarak kendimize görev edinmişizdir.